Wersja archiwalna BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Główna treść‡ strony

Jerzy Mikulski

Wiceprzewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego/ Wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Prorodzinnej
  • Okręg wyborczy nr 5 (Wołomin)
  • Członek Klubu Radnych - Koalicja Obywatelska RP

  • kontakt:
    radny.mikulski@powiat-wolominski.pl


    Wytworzył lub odpowiada za treść:brak danych, data: 00.00.0000 r.
    Wprowadził:Małgorzata Jeznach, data: 23.11.2018 r., godz. 12.17
    Ostatnia aktualizacja:Emilia Płachetko, data: 07.01.2019 r., godz. 10.54
    Rejestr zmian:
    CzasAdministratorOpis zmiany
    07.01.2019 r., godz. 10.54Emilia PłachetkoEdycja strony
    10.12.2018 r., godz. 14.34Małgorzata JeznachEdycja strony
    10.12.2018 r., godz. 14.34Małgorzata JeznachEdycja strony
    29.11.2018 r., godz. 12.09Małgorzata JeznachEdycja strony
    29.11.2018 r., godz. 12.09Małgorzata JeznachEdycja strony
    23.11.2018 r., godz. 13.11Małgorzata JeznachEdycja strony
    23.11.2018 r., godz. 13.02Małgorzata JeznachEdycja strony
    23.11.2018 r., godz. 12.17Małgorzata JeznachDodanie strony

    Strona oglądana: 923 razy.