Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Główna treść‡ strony

Elektroniczna Skrzynka Podawcza - Podpis elektroniczny

W świetle przepisów prawa w szczególności wymaganiu zawartemu w art. 58 ust. 2 ustawy z dnia 18 września 2001r. o podpisie elektronicznym (Dz. U. 01. 130. 1450 z późn. zm.) organy administracji zobowiązane są przyjmować wnioski i podania opatrzone podpisem elektronicznym.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie zapewnia możliwość przesyłania pism i podań opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Za pośrednictwem przygotowanej strony obsługującej
http://62.181.191.138/esp2/Pages/Upload.aspx.
można wysłać dokument podpisany certyfikatem kwalifikowanym.


W polu Opis sprawy wpisać należy krótki opis czego dotyczy dokument, dodać dokument w postaci załącznika w polu "Dołącz dokument"oraz podać swój adres e-mail w polu "Podaj adres e-mail", na który to adres zostanie wysłane UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru), w postaci zwrotnego e-maila. Filtr strony pozwala na przesyłanie plików wyłącznie o rozszerzeniach:
.sig .zsi .sdoc .eml .doc .xls

Aby podpisać dokument bezpośrednio ze strony przeglądarki internetowej, należy pobrać z tejże strony aplikację (ClientSetup), a następnie zainstalować ją na swoim komputerze. Link do pobrania aplikacji znajduje się na stronie do wysyłki dokumentów. Aby zweryfikować certyfikat Komendy Powiatowej PSP w Wołominie, należy pobrać i zainstalować na swoim komputerze ESP Decryptor. Link do pobrania tej aplikacji znajdować się będzie w UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru), które zostanie wygenerowane po odbiorze przez KP PSP w Wołominie podpisanego elektronicznie dokumentu i przesłany w postaci e-maila zwrotnego na adres podany podczas wysyłania dokumentu.Podmiot udostępniający informację: Komenda Powiatowa PSP w Wołominie
Informację wprowadził/a do BIP: Karol Czarnogórski
Autor informacji: kpt. Jarosław Kłak


Wytworzył lub odpowiada za treść:brak danych, data: 00.00.0000 r.
Wprowadził:Katarzyna Pazio, data: 17.06.2008 r., godz. 12.22
Ostatnia aktualizacja:Katarzyna Pazio, data: 17.06.2008 r., godz. 12.22
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
17.06.2008 r., godz. 12.22Katarzyna PazioDodanie strony do BIP.

Strona oglądana: 3743 razy.