Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Główna treść‡ strony

Sławomir Stanisław Pisarczyk

Zastępca Przewodniczącego oraz Sekretarz Komisji Bezpieczeństwa, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
  • Okręg wyborczy nr 1 (Ząbki)

  • Członek Klubu Radnych - Prawo i Sprawiedliwość


  • Foto
    -


    Wytworzył lub odpowiada za treść:brak danych, data: 00.00.0000 r.
    Wprowadził:Małgorzata Jeznach, data: 23.12.2014 r., godz. 12.11
    Ostatnia aktualizacja:Małgorzata Jeznach, data: 02.12.2015 r., godz. 09.22
    Rejestr zmian:
    CzasAdministratorOpis zmiany
    02.12.2015 r., godz. 09.22Małgorzata JeznachEdycja strony
    30.11.2015 r., godz. 11.45Małgorzata JeznachEdycja strony
    09.11.2015 r., godz. 12.19Małgorzata JeznachEdycja strony
    02.04.2015 r., godz. 09.32Małgorzata JeznachEdycja strony
    01.04.2015 r., godz. 12.57Małgorzata JeznachEdycja strony
    01.04.2015 r., godz. 12.56Małgorzata JeznachEdycja strony
    01.04.2015 r., godz. 12.53Małgorzata JeznachEdycja strony
    01.04.2015 r., godz. 12.52Małgorzata JeznachEdycja strony
    01.04.2015 r., godz. 12.50Małgorzata JeznachEdycja strony
    04.03.2015 r., godz. 15.11Małgorzata JeznachEdycja strony
    27.02.2015 r., godz. 10.03Małgorzata JeznachEdycja strony
    27.02.2015 r., godz. 09.47Małgorzata JeznachEdycja strony
    23.12.2014 r., godz. 12.11Małgorzata JeznachDodanie strony

    Strona oglądana: 2114 razy.