Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Główna treść‡ strony

Andrzej Dariusz Olszewski

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Prorodzinnej, Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
  • Okręg wyborczy nr 6 (Dąbrówka, Klembów, Poświętne)

  • Członek Kluby Radnych - Mazowiecka Wspólnota Samorządowa


  • Wytworzył lub odpowiada za treść:brak danych, data: 00.00.0000 r.
    Wprowadził:Małgorzata Jeznach, data: 23.12.2014 r., godz. 12.10
    Ostatnia aktualizacja:Małgorzata Jeznach, data: 20.11.2015 r., godz. 15.46
    Rejestr zmian:
    CzasAdministratorOpis zmiany
    20.11.2015 r., godz. 15.46Małgorzata JeznachEdycja strony
    04.03.2015 r., godz. 15.04Małgorzata JeznachEdycja strony
    27.02.2015 r., godz. 10.03Małgorzata JeznachEdycja strony
    27.02.2015 r., godz. 09.53Małgorzata JeznachEdycja strony
    25.02.2015 r., godz. 15.43Małgorzata JeznachEdycja strony
    23.12.2014 r., godz. 12.10Małgorzata JeznachDodanie strony

    Strona oglądana: 2697 razy.