Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Główna treść‡ strony

Załącznik

Stanowisko Rady Powiatu Wołomińskiego w sprawie planów likwidacji lub ograniczenia działalności Komisariatów Policji w Zielonce i w Jadowie
Rada Powiatu Wołomińskiego stanowczo i zdecydowanie sprzeciwia się planom likwidacji lub ograniczeniu działalności komisariatu Policji w Zielonce i Jadowie. Planowane działania podejmowane są bez konsultacji z władzami samorządowymi, bez udziału społeczeństwa oraz wbrew jego interesom i bezpieczeństwu.
Likwidacja wyżej wymienionych posterunków może spowodować pogorszenie stanu bezpieczeństwa w gminach Powiatu Wołomińskiego. Zdaniem Rady Powiatu Wołomińskiego nie ma podstaw do podejmowania takich decyzji, tym bardziej, że stale wzrasta liczba mieszkańców Powiatu. W związku z tym należy zwiększyć liczbę etatów policyjnych na terenie Powiatu Wołomińskiego.
Mając na uwadze realne zagrożenie, Rada Powiatu Wołomińskiego, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego Powiatu stanowczo sprzeciwia się planom likwidacji lub ograniczenia działalności Komisariatów Policji w Zielonce i w Jadowie oraz wzywa adresatów niniejszej uchwały do podjęcia działań popierających nasze żądanie utrzymania Komisariatów.


Wytworzył lub odpowiada za treść:brak danych, data: 00.00.0000 r.
Wprowadził:Małgorzata Jeznach, data: 23.05.2014 r., godz. 14.53
Ostatnia aktualizacja:Małgorzata Jeznach, data: 23.05.2014 r., godz. 14.53
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
23.05.2014 r., godz. 14.53Małgorzata JeznachDodanie strony

Strona oglądana: 750 razy.