Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Główna treść‡ strony

Uzasadnienie

W ostatnim czasie można zaobserwować zorganizowane działania ideologiczne wprowadzające teorie równościowe i intensywne forsowanie teorii o dominującej roli kulturowości w rozwoju człowieka podważającej role biologicznej płci w kształtowaniu osoby ludzkiej. Usiłuje się przyznać prawa przynależne rodzinie także związkom osób tej samej płci. W dziedzinie wychowania ingeruje się w prawa rodziców, ogranicza wolność wypowiedzi i wyrażania poglądów. Tego rodzaju edukacja prowadzi do degradacji procesu wychowania.
Zasadniczym celem kampanii przygotowanej wspólnie z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny pn. „Szkoła Przyjazna Rodzinie” jest wprowadzenie do jak największej liczby szkół programów prorodzinnych i profilaktyki uzależnień, w celu przygotowania dzieci i młodzieży do odpowiedzialnego podejmowania wyzwań związanych z życiem małżeńskim, rodzinnym, odpowiedzialnym podejmowaniem ról ojca i matki a także minimalizowania postaw patologicznych wśród dzieci i młodzieży.
Należy zauważyć, że grupy tzw. edukatorów seksualnych pod hasłami prozdrowotnymi i profilaktyki zapobiegania HIV, przeprowadzają w szkołach zajęcia prowadzące do rujnowania struktury moralnej młodych ludzi. Grupy te korzystają niejednokrotnie z silnego zewnętrznego wsparcia finansowego i logistycznego.


Wytworzył lub odpowiada za treść:brak danych, data: 00.00.0000 r.
Wprowadził:Małgorzata Jeznach, data: 01.04.2014 r., godz. 10.35
Ostatnia aktualizacja:Małgorzata Jeznach, data: 01.04.2014 r., godz. 10.35
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
01.04.2014 r., godz. 10.35Małgorzata JeznachDodanie strony

Strona oglądana: 637 razy.